רייקי

המידע באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ולרפואה קונבנציונלית
פירוש המילה "רייקי" הוא "אנרגיית חיים אוניברסלית" - כוח החיים, מהות החיים. רייקי, זו אנרגייה לא פיזית, זו אינטואיציה רגשית, אנרגיית אהבה. המצב הפיזי מושפע מהמצב הרגשי.
לרייקי אין גבולות - אנו יוצרים את הגבולות.
זוהי שיטה טיפולית שבה המטפל הוא בעצם כלי, צינור שדרכו עוברת אנרגייה קוסמית הנותנת למטופל איזון אנרגטי של המערכת הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית שלנו, זו עובדה מוחלטת.

ההשפעה של הרייקי היא קודם כל על הרבדים המנטליים והרגשיים שמשפיעים על הרובד הפיזי. אין הפרדה ביניהם, אחד נובע מתוך השני ואחד קיים בתוך השני.
איזון אנרגטי זה פותח את החסימות בגופינו, היוצרות את המחלות והבעיות הנפשיות שלנו. המחשבות שלנו יוצרות את המציאות שלנו ואם הן נמוכות, הן יוצרות חוסר זרימה, חולי, עייפות ועוד, הגורמים לחוסר איזון.
רייקי מייצבת את האיזון - אם יש לחץ דם נמוך, רייקי מרימה, אם יש לחץ דם גבוה, רייקי מנמיכה. הטיפול ברייקי  הוא מאד פשוט וטבעי.

רייקי אינה יכולה להזיק לאף אחד בשום מקרה, היא מונחה ע"י כוח הבריאה. רייקי זו אנרגייה של אהבה בהתגלמותה. זו מערכת תומכת ומעצימה. רייקי מעצימה כל טיפול אחר מכל סוג שהוא, היא מעצימה ומשלימה אותו. רייקי מעוררת בעיות קיימות, היא לא יכולה ליצור בעיות חדשות או מחלות.
הטיפול ברייקי מתאים לכולם, זה מטפל בכל מחלה או פגיעה פיזית ונפשית. זה עשוי מאוד לעזור לבעיות קשב וריכוז, בעיות תקשורת, העצמה אישית, מחזק את מערכת החיסון, משפר את הזיכרון שלנו, מכין אותנו למבחנים. רייקי מגשימה אותנו, מרגיעה ומורידה את המתח המצטבר ביום יום שגם גורם לכאבים וחסימות בגופינו.

אנחנו לא מאוזנים, אנחנו חיים במתחים, לחצים, קוצר זמן, דאגות חברתיות, תרבותיות וכלכליות, עקב כל אלה אנו יוצאים מאיזון. ככל שהאיזון הזה מופר יותר ויותר, אנו פחות בריאים וזה גורם להתהוות מחלות פיזיות.
רייקי מביאה הרמוניה ואחדות בכל מערכות הגוף.    
עם רייקי, אנשים החלימו לחלוטין ממחלות שהרפואה לא הבינה איך עשו זאת.
קשה להסביר מה זה רייקי עד שלא עושים וחווים את זה פיזית.
ברייקי מניחים את כפות הידיים על המטופל ומעבירים אנרגייה קוסמית. המטופל עשוי להרגיש רק ריאקציות, נימול, צמרמורת נעימה, עקצוצים נעימים, שלווה, שקט נפשי.
 

הטיפול הוא הוליסטי ולא משנה היכן מניחים את הידיים, גם במנטלי, ברגשי ובפיזי. אנרגייה זו מנתבת את עצמה אל שורש הבעיה ולאו דווקא סביב הכאב עצמו. האנרגייה הקוסמית יודעת לפעול בעומקים שאנחנו ברייקי מטפלים רק בבן אדם ולא במחלות או סימפטומים, רייקי עוזרת למטופל לרפא את עצמו.

המטופל קובע כמה טיפולים הוא צריך. ברייקי כדאי להתמקד באלה שרוצים יותר לטפל, אפשר לטפל באדם רק אם יש לו מוכנות לטפל בעצמו. כפי שהמטופל יהיה מוכן להיפתח, ככה יוכל לקבל מרייקי והסיכוי לשינוי חיובי הוא ברמה גבוהה. לא יכול להיות ריפוי ללא שינוי. היכולת לעשות שינוי מבריאה את הבן אדם ומתחילים לחייך ומתחילים להתמודד עם קשיים בצורה אחרת.


מחלה לא יכולה להתקיים אם מקור המחלה נעלם.
רייקי יכולה לרפא הכול, זה מעבר להיגיון, כשאני מכניסה היגיון לרייקי, אני חוסמת את הרייקי.
ברייקי אפשר לעשות גם טיפול מרחוק - זה אומר לקחת את הרייקי לרמה יותר גבוהה מבחינת עומק הפעולה על אחרים.
ולבסוף, רייקי היא דרך חיים ולא רק שיטה טיפולית.
ליה לוי מתמחה בכל שלבי הרייקי:
רייקי 1, 2, 3 - מאסטר
קארונה רייקי 1, 2
לייטריין רייקי 1, 2, 3, 4, 5,
קידום ובניית אתרים - BIZFIX