תטא-הילינג


מייסדת השיטה וויאנה סטייבל מארה"ב, 
אשה מדהימה עם יכולות אינטואיטיביות נדירות. היא ריפאה את עצמה באופן מיידי, ממחלת הסרטן שהוגדרה ע"י רופאים כחשוכת מרפא.
כך ריפאה גם אחרים וכך שיטה זו התפתחה.
קרה לכם פעם שאתם חולמים חלום ובזמן החלימה, אתם יודעים שזה חלום וממשיכים אותו?
במצב זה אתם נמצאים ב"גלי תטא".
גלי תטא הם גלים המאפשרים לכם תוך כדי החלום לשנות ולעצב אותו כרצונכם. וכפי שזה אפשרי בחלום - כך זה אפשרי גם במציאות!

כשמגיעים למצב תטא ניתן לעשות ריפוי ספונטני עוצמתי ומדויק המשנה את חייהם של אלפי אנשים, ריפוי עמוק ומשמעותי של הגוף והנפש. לברוא מציאות חדשה עבורכם.
גלי תטא הם אחד מחמשת התדרים של גלי המוח.
רוב שיטות ההילינג והריפוי הידועות והמוכרות היום עובדות על גלי אלפא. 
רייקי עובדת על גלי אלפא.גלי תטא הם גלים מאוד מאוד עוצמתיים ומהירים של בריאה ויצירה, עם יכולת ריפוי ושינוי אדירה. גלים אלה עובדים מאוד מהר, אלה הם הגלים שמהם אנו יכולים לעשות ריפוי מיידי, ברגע! 
גם השינוי הכי גדול, הכי עוצמתי, הכי עמוק.  
בגלי תטא עובדים ברמה של התת מודע.
צריכה להיות הסכמה ורבלית של המטופל, שהוא מסכים - מתוך הכבוד וחופש הבחירה והרצוןהחופשי.
כמו בחלום כשאנחנו יכולים לברוא גשר כדי לעבור נהר או כשאנחנו יכולים לגרום לאריה המפחיד בחלום, לברוח מאיתנו, אנחנו יכולים לעשות את זה במציאות כשאנחנו מתחברים למצב תטא.
 
בתטא הילינג ניתן לעשות ריפוי של כל מחלה או קושי, אין מחלה שלא ניתנת לשינוי. כל דבר שאנחנו עושים או מרפאים, זה בעצם לא ריפוי שלנו, לא מאיתנו.
כל הידע  שעובר  דרכינו, כל הריפוי שנעשה, מגיע מהמקור הגבוה ביותר - מקור הבריאה!
שפע אינסופי מתקיים עבור כל אחד מאיתנו.
 
 
מה שיוצר את המציאות שלנו הן אמונות שמגיעות אלינו מכל מיני מקומות. מערך האמונות והדפוסים קיים בכל אחד מאיתנו, שהוא אדיר ועצום.
רוב האמונות האלה לא נגישות לנו למודעות, אנחנו בכלל לא יודעים.
זה מדהים לראות את זה בטיפולים. אנשים נחשפים לאמונות ודפוסים שהם מחזיקים בהם שנים, שאין להם מושג עליהם, והם המומים לגלות דברים על עצמם.
אם אנחנו באמת רוצים שינוי או ריפוי, לגלות את האמונות האלה, כי כל זמן שהן יושבות שם הן מפעילות אותנו ואז אנחנו לא מבינים למה אנחנו רוצים משהו בחיים שיתגשם והוא לא מתגשם,
למה אנחנו רוצים משהו שילך מאיתנו והוא לא הולך ולמה אני מתנהג ככה, כשאני בכלל רוצה להתנהג אחרת, ולמה המחלה הזאת הגיעה אלי בכלל.
 
בתטא הילינג אנחנו עושים עבודה בעצם בשביל לזהות מה המערך שקיים בתוך כל אחד מאיתנו, שיוצר אצלינו מציאות שלא מיטיבה איתנו, שיוצר אצלינו קונפליקט, קושי, מחלות, פחדים, ספקות. 
אנחנו רוצים לזהות אילו אמונות יושבות אצלינו, וזה יעזור לנו לדעת מאיפה הגיעו האמונות האלה. אם יש אמונה שאני יודעת שקיבלתי אותה מהילדות, אז אני אלך בהמשך הטיפול, אני אתמקד בילדות, מה קרה שם.
יש אמונות שהן יותר ברמה הגנטית - אז אני מחליפה את הגן הלא מתאים בגן הראוי למטופל.
יש אמונות שהן יותר ברמה ההיסטורית - אז זה לוקח אותי לגלגולים קודמים, לבדוק מה היה שם.
ואם זה ברמת הנשמה - אולי אני צריכה ללמד את הנשמה או לעשות תיקון לנשמה.
 
עכשיו, אם אנחנו מזהים אמונה שאנחנו לא רוצים שהיא תהיה חלק מאיתנו, שיוצרת אצלינו דיסהרמוניה פנימית, אנחנו יכולים פשוט לשלוף אותה.
אנחנו משנים את האמונה שלנו על החיים, החיים שלנו משתנים בהתאם.
האמונות שלנו בעצם יוצרות את המציאות שלנו שבתוכה אנו חיים.  כשמשנים את האמונות, משנים את המציאות, את התוכנה הפנימית.
כמו כן ניתן לעשות הפעלה או אקטיבציה של ה   - DNA - הכרומוזומים שלנו, ריפוי על העובר שהיינו ברחם אימינו  ותיקון נשמה שבורה ועוד.
 
שוב, אנחנו לא עושים שום דבר בתטא הילינג בלי לקבל עליו אישור מהמטופל. אנחנו לא עושים שינויים באדם אחר, אם הוא לא מסכים או רוצה

המטרה של שיטה זו היא לנקות כמה שיותר מרחב בהכרה שלנו, בתודעה שלנו, מדברים שלא רלוונטיים, לא שייכים לנו, כדי לאפשר לנו יותר בהירות, ניקיון מחשבתי וכך לאפשר לידע חדש להגיע.
לתטא הילינג, הצלחה מרחיקת לכת בריפוי ובשינוי דפוסים. בעזרת תטא הילינג ניתן לחדש תאי עצב, להסיר גידולים, לחבר עצמות, לשחרר טראומות,
לאזן פעולות הורמונאליות, לתקן פגמים גנטיים, לפתוח אותנו ליכולות פיזיות, רגשיות,מנטאליות ורוחניות שהיו חסומות בפנינו עד כה.

אנחנו משחררים מאיתנו התנגדויות, פחדים מיותרים, חסימות שלא משרתות אותנו ומעכבות אותנו, זיכרונות צפים חופשיים  שהם לא שייכים לנו.
אנחנו רוצים לשחרר כמה שיותר מקום בלב, בנפש, בהכרה, במרחב כדי לתת למה שבאמת מתקיים - לעלות, ולמה שרוצה להגיע - להגיע.

טכניקה זו מרחיבה את טווח האפשרויות שלנו בחיים ואנחנו מגדילים את האופציות שלנו, כמו לברוא מציאות , כמו לחוות תחושות שלא ידענו. 

העתיד שלנו - הוא הפוטנציאל שלנו.
אנחנו משנים את האמונות, אנחנו משנים את העתיד. 


קידום ובניית אתרים - BIZFIX